27.8 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Легендарната српска пејачка го промени изгледот- фановите уплашени од овој детаљ

Најчитани вести

Легендарната пејачка Весна Змијанац се одлучи за нова промена на себе, а со тоа многумина нејзини фанови останаа запрепастени.

Имено пејачката се одлучила да стави перика на себе со должина пократка од својата природна коса додека има и шишки на себе со исто така друга должина.

Позитивните коментари само се нижеа под нејзините фотографии, но има и такви кои се уплашија за нејзиното здравје пишувајќи дали се е во ред со пејачката бидејќи носи перика.

Инаку многумина на прв поглед не ја препознаа Змијанац, но самите проценете дали оваа нејзина трансформација и стои или не.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com