10.4 C
Skopje
Sunday, September 25, 2022

Леверн Кокс речиси гола на премиерата на „Чарлиевтите ангели“

Најчитани вести

Ѕвездата на „Портокаловото е ново црно“,  Леверн Кокс (47)  ги налути модните критичари зардаи изборот на фустан за премиерата на „Чарлиевите ангели“.  Според нив Кокс не оставила речиси ништо на фантазијата, појавувајќи се во модно парче во кое е потполно гола.

За разлика од многуте провокативни фустани, кои досега сме имале можност да ги видиме, кројот и деталите на нејзината драматична креација повеќе наликуваа на модна катастрофа, отколку на полн погодок, велат модните критичари

Таа во една прилика истакна дека кога е во прашање изгледот, жените треба да го ценат тоа што го имаат и да се сакаат онакви какви што се./Текстот Леверн Кокс речиси гола на премиерата на „Чарлиевтите ангели“ е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com