21.8 C
Skopje
Friday, July 30, 2021

Лагa или вистина: Џеј Ло е бремена?!

Најчитани вести

Изминатата година имаше подеми и падови за апсолутно секоја личност. Сите бевме шокирани од заклучувањето заради пандемијата на корона вирусот, која за жал продолжува, а потоа следевме низа предизвици на кои не сме навикнати.

Имаше влијание и на многу sвезди, вклучувајќи ја и славната Џенифер Лопез – и приватно и професионално. Покрај тоа што одложи бројни настапи, настани и патувања низ целиот свет, таа мораше да го одложи и еден од најсреќните денови – венчавката. Таа и поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез мораа да ја стават својата круна на љубовта во мирување. Со сето тоа, постоеја сомневања дека Џенифер е бремена. Еден американски таблоид истакна дека им се случила волшебна бременост.

Џен некако претпостави дека е премногу стара за да стане мајка, иако се чувствуваше и изгледаше подобро од кога било. Плус, по години на употреба на стероиди, Алекс помисли „неговите пливачи повеќе не пливаат“. Но, се чини дека еден од нив дојде до целта ‘, откри истиот, неименуван извор, кој исто така рече дека семејството е воодушевено од веста за раѓањето. ‘Тие беа совршено задоволни со своето семејство и таа никогаш не помислуваше дека ќе имаат свое семејство. Сето ова е многу среќна „несреќа“ за нив, беа зборовите на анонимен извор од магазинот NW.

Да се потсетиме, Алекс, кога ќе стигнат до олтарот, ќе биде четвртиот сопруг на една од омилените пејачки. Таа најпрво беше со актерот Џани Ноо, а потоа и со Крис Џад. Нејзиниот трет брак беше најдолг. Тој издржа десет години со пејачот Марк Антони со кого има 13-годишни близнаци, ќерката Ема Марибел и синот Максимилијан Дејвид.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести