7.8 C
Skopje
Saturday, December 3, 2022

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Најчитани вести

Според курсната листа на НБРСМ, средниот курс на еврото денеска е 61.4950 денари, а на американскиот долар 63.7518 денари. Средниот курс на британската фунта е 68.7864 денари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести