20.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Најчитани вести

Според средната курсна листа на НБРСМ, еврото денеска изнесува 61.4950 денари, а американскиот долар чини 60.2951 денари. Британската фунта изнесува 73.0605 денари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com