27.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Најчитани вести

Според средната курсна листа на НБРСМ, еврото денеска изнесува 61.6850 денари, а американскиот долар чини 59.1799 денари. Британската фунта изнесува 71.2002 денари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com