29.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Курсна листа на НБРСМ: Колку чини еврото денес?

Најчитани вести

Според средната курсна листа на НБРСМ, еврото денеска изнесува 61.6950 денари, а американскиот долар чини 59.3221 денари. Британската фунта изнесува 72.1157 денари

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com