20.8 C
Skopje
Thursday, October 6, 2022

Курсна листа на НБРМ: Колку чини еврото денес?

Најчитани вести

Според курсната листа на НБРМ, средниот курс на еврото денеска изнесува 61.4950, а американскиот долар чини 60.3188. Британската фунта изнесува 72.8786.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com