10.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Кумановчанец пријавил дека физички бил нападнат од неговата 33 годишна сопруга

Најчитани вести

На 05.06.2021 во 15.00 часот во Полициската станица Аеродром, 32-годишен маж од Куманово пријавил дека околу 10.00 часот во семејниот дом бил физички нападнат од неговата сопруга И.К.(33) од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com