17.8 C
Skopje
Thursday, September 23, 2021

Кумановец физички нападнат

Најчитани вести

Кумановец бил физички нападнат вчера, информираат денеска од Министерството за внатрешни работи без да наведат повеќе детали.

На 05.02.2021 во 23,30 часот во СВР Куманово, С.И.(41) од Куманово пријавила дека околу 21,00 часот во Куманово нејзиниот син бил физички нападнат од едно лице, стои кратко во полицискиот билтен.

Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com