Home » Кристина Димитри му одговори на Андреј ДНК : Ако сум облечена во латекс не значи дека не сум патријахално воспитана!

На тема срам во „Нешто конкретно“ вчера гостите едвај дојдоа до збор, секој имаше полни одговори на прашањата поставени од Снеже Велков.

На прашањето дали има од што да се срами Димитри одговори дека не прави ништо од што би се срамела на што актерот Сашо реагираше дека така размислува сега оти е млада.

Од друга страна Андреј ДНК се даде себеси за пример како своите деца ги воспитува патријахално на што веднаш доби реакција од Кристина дека ако таа се облекувала во латекст не значи дека не е воспитана како што треба.

Дали надворешниот изглед треба да е пресуден за карактеризирање на една личност и зошто „непристојноста“ која ја увезуваме од надвор е повеќе ценета ако не е домашна?

Целата емисија можете да ја погледнете на следниот линк:

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More