7.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

Кристина Агилера падна на сцената на концерт во Русија

Најчитани вести

Американската пејачка Кристина Агилера падна на сцената на концерт во Русија во Санкт Петербург. Пејачката се лизна слегувајќи по скаите.

Несреќата што ѝ се случи ја  забележаа нејзините обожаватели кои беа во првите редови, а снимката се појави на социјалните мрежи.

За среќа Агиера заврши без повреди, а танчарите на сцената веднаш се упатија да ѝ помогнат. Пејачката веднаш застана на нозе и го продолжи концертот како ништо да не се случило.

Текстот Кристина Агилера падна на сцената на концерт во Русија е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com