17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Криси Тајген носи моден детал што не враќа во детството!

Најчитани вести

„Зошто не носиме само накит и налепници?“, Праша Криси Тајген на својот профил на Инстаграм уште во декември, и се чини дека не беше само прашање затоа што уште поновите фотографии може да ја видат како дополнително блеска благодарение на налепниците.

Изгледот, кој најверојатно е благодарение на ќерката на Криси, Луна, нè фрла во деновите на детството и се обидува да ги пресоздаде студените погледи на „Девојчето од иднината“ и „Месечинскиот воин“. Мора да признаеме дека овој изглед на „шминка“ изгледа многу забавно и не се сомневаме дека ќе оживее кај оние кои не се плашат да експериментираат и се во контакт со детето во нив.

А, за оние кои не се сигурни да излезат на улица со залепени кристали, но ги заинтригира овој потенцијален тренд, на Инстаграм има различни филтри со кристали со чија помош можете да видите како изгледа ова како Криси и Кортни ви одговара.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com