22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Краток и проѕирен фустан за новиот спот: Атрактивната пејачка Миа Борисавлевиќ ги „запали“ социјалните мрежи

Најчитани вести

Една од најатрактивните српски пејачки, Миа Борисавлевиќ го објави својот најнов видеоспот за песната „Једна ја“.

Познатата Миа во спотот може да ја видиме во прекраток и проѕирен фустан, а многу малку недостигаше нејзините бујни гради да ја доживеат светлината на денот.

– Песната „Једна ја“ е вооедно и последна песна од мојот албум кој со полно срце, ден и ноќ го подготвував година дена. Луѓе, ви благодарам за се, ви благодарам што ги сакате моите песни, што ќе се заљубувате покрај нив, тоа што ќе славите, тоа што ќе се исплачете… Навистина не се опишува такво чувство. Тука сум за вас секогаш, како и вие за мене – напишала Миа на Инстаграм.

Погледнете го нејзиниот најнов спот:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com