21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Кој најмногу се ЛЕПИ за АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ?

Најчитани вести

Анастасија Ражнатовиќ често своите следбеници сака да ги потсети дека и познатите личности се само луѓе на кои им се случуваат вообичаени работи.

Затоа на својот профил освен модните едиторијали, обавува најразлични работи од својот живот.

Сега споделила една интересна работа со која сигурно многумина се сретнале.

Открила дека мачките многу ја сакаат и буквално цел живот се лепат за неа.

Додала и симбол на збунетост како да не и е јасно зошто се случува тоа./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com