-1.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

Кој би рекол дека има 50 години? Џенифер Лопез изгледа фантастично во бели хеланки и спортски градник

Најчитани вести

Џенифер Лопез посветено се грижи за својот изглед, а резултатите се очигледни. Славната актерка и пејачка, која минатиот месец го прослави 50-тиот роденден, беше фотографирана во Мајами во спортско издание со кое измами бројни комплименти.

Ретко која дама во шестата деценија од животот се осмелува да носи бели хеланки и спортски градник, но на Лопез не ѝ е проблем ниту кога е во центарот на група папараци кои ја фотографираат од секој агол.

Џенифер Лопез
Џенифер Лопез
Џенифер Лопез
Џенифер Лопез
Џенифер Лопез
Џенифер Лопез
Џенифер Лопез

Џеј Ло беше во придружба на ќерката Еми и свршеникот Алекс Родригез.

Џенифер Лопез
Џенифер Лопез
Џенифер Лопез
Џенифер Лопез

Лопез наскоро ќе започне да го промовира својот најнов филм „Hustlers“, за кој влезе во улогата на стриптизерка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести