1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Кошулата на фаталната Ирина се помрдна, се откри тантелен градник

Најчитани вести

Руската манекенка Ирина Шајк (35) е фотографирана во Њујорк со својата ќерка Леа, а ги воодушеви сите обожаватели со својот прекрасен изглед и стајлинг.

Имено, познатата манекенка беше фотографирана додека поминуваше квалитетно време со својата мила, а по тој повод носеше бела кошула, црно-бело здолниште и црни влечки, а под белата кошула носеше црн градник од тантела, па фановите ја зумираа фотографијата. за да се обидат да ги видат градите на манекенката.

Ирина не ја симна насмевката од лицето, а се чини дека е многу среќна поради врската со раперот Кание Вест (44).

Косата ја врзала во пунџа, додека на очите носи темни очила за сонце, а целиот изглед го заврши со дискретен накит околу вратот и околу глуждот.

Нејзината ќерка носеше розов фустан со агли, портокалова чанта и розови сандали што ги спои со розови чорапи.

Инаку, ова е првпат Ирина да се фотографира во вакви чевли, бидејќи преферира високи потпетици на прошетка со својата наследничка.

Да потсетиме, Ирина пристигна од Прованса во Франција пред неколку дена, каде помина три ноќи со американскиот рапер, кој во моментов се разведува од Ким Кардашијан по 7 години брак.

Тие таму го прославија 44-от роденден на Кание, а вилата што ја изнајмија беше затворена за јавноста во текот на тие три дена.

На ексклузивните фотографии до кои дојде Дејли Меил, двајцата може да се видат за време на романтична прошетка во Прованса, каде што престојувале заедно во луксузна вила распространета на повеќе од 600 хектари земја, наречена „Villa La Coste“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести