12.8 C
Skopje
Friday, December 3, 2021

Кочанчанец ѝ барал 15 илјади евра на девојката за да не објави компромитирачко видео од неа

Најчитани вести

Жител на кочанското село Чешиново ја уценувал својата девојка дека ќе објави нејзини фотографии ако не му даде 15.000 евра.

Уценувањето траело од средината на јуни до 18 јули оваа година.

ОВР Кочани поднесе кривична пријава против И.З.(26) за уцена, на жителка на Кочани, со која бил во љубовна врска, дека ќе објави нејзини фотографии и видео запис со компромитирачка содржина доколку не му даде 15.000 евра.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com