17.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

Кортни и Меган повторно провоцираат: “Добредојдовте на нашето снимање”

Најчитани вести

Нивната популарност, но и витки фигури, ги искористи Ким Кардашијан која овие две дами ги ангажирала во кампањата за новата колекција на нејзиниот бренд за долна облека.

После црвениот тепих на доделувањето на MTV наградите и Мет Гала, глумицата Меган Фокс (35) и Кортни Кардашијан (42) продолжиле со провокативните изданија.

На социјалните мрежи, Ким Кардашијан и нејзиниот бренд, како и на приватните профили на Меган и Кортни, објавени се низа фотографии поради кои многумина останале “без здив”.

“Корт, засекогаш не е доволно долго. Добредојдовте на нашето снимање”, напшала глумицата под објавата на Инстаграм.

“Јаболка или вишни”, Кортни ги праша следбениците.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com