Контакт

Контакт

Имате прашање или коментар? Сакате да соработувате со нас? Имате некој настан или случка за споделување? Ние би сакале да чуеме од вас! Контактирајте не преку дадените контакт информации или пишете ни на контакт формуларот и ние ќе ве контактираме во најскоро време. Ви благодариме што ја посетивте нашата веб страница.

Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk
Адреса:  Димитрие Чуповски 4/2-11, Скопје, МК
ПОН-ПЕТ 09:00 – 17:00
Facebook Twitter Youtube