14.8 C
Skopje
Saturday, July 24, 2021

Конечно го пронајде принцот од своите соништа: Парис Хилтон не ги трга рацете од нејзиниот невенчан вереник

Најчитани вести

Богатата наследничка на познатиот ланец хотели, Парис Хилтон, била молена трипати, но никој не успеал да ја однесе пред олтарот. Додека не сфати дека љубовта на нејзиниот живот е со неа цело време. Пред неколку дена, на нејзиниот 40-ти роденден, Парис Хилтон објави дека се мажи за долгогодишниот пријател Картер Реум со кој е во врска веќе една година, а парот неодамна беше виден за прв пат откако беше објавена свршувачката

Дали Картер Реум е „вистинскиот“ останува да видиме, но факт е дека Парис Хилтон не сме ја виделе среќна подолго време. Славната богаташка секој слободен момент го поминува со својот невенчан вереник, кој и постави судбоносно прашање на егзотична локација на 17 февруари, на роденденот на неговата идна сопруга.


Парис и Картер не кријат колку се среќни и исполнети едни покрај други. По враќањето во Малибу, папараците ги „уловија“ како шетаат низ градот, а русокосата убавица не извади насмевка од лицето. Вљубените гулаби разменуваа прегратки и бакнежи како утре да нема, а фотографите успеаја да фатат огромен дијамант на нејзиниот прст.


Свршувачката се случила на приватен, егзотичен остров, а младенците биле облечени во бело од глава до пети. По 15 години пријателство и една година врска, Картер клекна на песок пред Париз и ја молеше да стави скап веренички прстен дизајниран од Жан Даусет, правнук на Луј Картиер.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести