2.8 C
Skopje
Tuesday, December 7, 2021

Колега истепал колешка на Клинички

Најчитани вести

Скопје, 31 октомври- Вработена во комплексот клиники „Мајка Тереза“ пријавила во полиција дека додека била на работното место, по претходна расправија, била физички нападната од нејзин колега А. Ј.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот./Скопје инфо.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com