-0.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Коларов ја „ќари“ поранешната на Астори (ФОТО)

Најчитани вести

Репрезентативецот на Србија Александар Коларов само што се разведе од сопругата има нова љубов. Негова нова девојка е Франческа Фиорети. Таа е вдовица на починатиот италијански фудбалер Давиде Астори кој почина во хотелска соба пред натревар.

Давиде и Фраческа имаат една ќерка кој веќе го запознала Александар.По се изгледа, Франческа го преборела поранешниот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com