32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Кога „очајната домаќинка“ се слика во бикини

Најчитани вести

Тери Хачер, актерката која е позната по улогата во серијата „Очајни домаќинки“, го прослави неодамна својот 55 роденден и по тој повод со своите пријатели и следбеници на Инстаграм сподели фотки во бикини од својата витка линија.

Убавата актерка објави фотографии на кои позира во кафено бикини, откривајќи го обликуваното тело, убаво обликуваните мускули, но и витката линија. Сето тоа е резултат на напорно вежбање.

За неа, како што објасни во постот, вежбањето е начин на кој го одржува доброто здравје и кондицијата, а не средство со кое постигнува да изгледа добро кога е гола.

Очајната домаќинка додала дека конечно научила како да се чувствува добро во своето тело и сакала тоа да го сподели со сите.

https://www.instagram.com/p/B580eMIJY1H/?utm_source=ig_embed

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com