15.8 C
Skopje
Monday, June 21, 2021

Кога на бебето не му се допаѓа што дошло на овој свет

Најчитани вести

Фотографијата на малата Изабела стана вирален хит. Кога ќе го видите тој израз на лицете, навистина ќе се запрашате што помислила во моментот на раѓање.

Светот може да биде студено, мрачно место и изгледа дека тоа никој подобро не го сфатил подобро од малечката Изабела. Нејзината фотографија станала вирална откако фотографот Родриго Кунстман ја споделил на ФБ.

Малечката Изабела е родена со „царски рез“во Рио де Жанеиро во Бразил.

„ Денес сум се родила, а дури немам ни облека за ова!“, напишал фотографот покрај овој урнебесен сериозен израз на лице. Коментарот насмеа многумина, а фотографијата со шармантната Изабел го обиколи светот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести