-7.2 C
Skopje
Thursday, February 9, 2023

Кога Катарина Ивановска ќе ги прекрсти долгите нозе, ниту Шерон Стоун не и е рамна

Најчитани вести

Катарина Ивановска важи една за најубавите Македонки, а овој епитет се потврдува со тоа што таа уште од тинејџерски години активно работи во модната индустрија на интернационално ниво и соработува со реномирани светски модни брендови.

Мајката природа ја дарувала со несекојдневна убавина која фотообјактивот и камерата ја впиваат, а веруваме дека надворешната убавина на нашето македонско девојче е слика на онаа внатрешната.

Нејзините долги нозе се заштитен знак и најсилен атрубут, а доколку досега не ги осигурала, дефинитивно треба да размисли за тоа.

Но, за таква фигура и витки нозе треба и напорна работа во сала за вежбање, каде Катарина е редовен посетител.

Дури и во постпородилниот период, таа ја има среќата да нема проблем со килограмите, а спортската активност е нејзина секојдневна пракса.

Меѓу најновите фотографии на Ивановска на Инстаграм се најде една таква каде во фокусот се нејзините прекрстени секси нозе во црни чорапи, а кадарот и позата на прв поглед оставаат без здив.

На наша Кате ниту Шерон Стоун не и е рамна од легендарната сцена во „Основен инстинкт“!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести