17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Кога, каде, со кого… Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа

Најчитани вести

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто.

Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови. Имено, додека таа беше на балконот со колегите и ѝ мавташе на публиката и во еден момент ја загуби рамнотежата и за малку ќе паднеше.

За среќа, брзо се стабилизира, па несреќата беше избегната.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com