10.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Ковачевски на средба со членството на Сојузот на здруженијата на пензионерите

Најчитани вести

Премиерот Димитар Ковачевски денеска ќе се сретне со претседателката на Сојузот на здруженија на пензионерите Станка Трајкова.
На средбата, како што е најавено, ќе присуствуваат и членовите во Сојузот на здруженијата на пензионерите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com