7.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

Ким Кардашијан открила каква сексапилна “бомба“ била нејзнината мајка пред 32 години

Најчитани вести

Ким Кардашијан објавила нова фотографија на Инстаграм која привлекла големо внимние во светската јавност.

Станува збор за фотографија од нејзината мајка Крис Џенер од пред повеќе од три децении на која се гледа како таа позира во бикини и го покажува своето затегнато тело.

„Мислам… кој е “пожежок“ од мојата мајка откако го роди мојот брат?“ – напишала Ким Кардашијан.

Да потсетиме, Крис Џенер на свет го донела Роб Кардашијан пред 32 години, во 1987-та година.

Фановите ја опсипале Ким со коментари и ѝ порачале дека Крис тогаш изгледала како “милион долари“.

Погледнете ја фотографијата:

Крис Џенер од двата брака има вкупно шест деца. 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести