Home » Ким Кардашијан објави фотографија со 18 години помладиот Мбапе: Фановите негодуваат

Ким Кардашијан објави фотографија со 18 години помладиот Мбапе: Фановите негодуваат

by Lina Muslija

Мбапе со насмевка на лицето позира покрај Ким, а под објавата се наредија многу коментари од фановите на Мбапе, кои му порачуваат на младиот Французин да се „држи подалеку“ од Кардашијан.

Дел од американските медиуми пишуваат дека во текот на вечерта Ким се дружела и флертувала и со поранешниот американски фудбалер Том Брејди, но сепак одлучила да се слика со Мбапе.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More