21.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Ким Кардашијан и најпознатото семејство стравуваат дека може да излезат на виделина „валканите“ брачни детали!

Најчитани вести

Ким сигурно ќе бара старателство над сите нивни заеднички деца, кои Кание ги гледа само повремено веќе некое време. После седум години навидум хармоничен и среќен брак, се повеќе се шират гласини за разводот на ријалити sвездата Ким Кардашијан и раперот Канје Вест.

Многу обожаватели веднаш помислија дека станува збор за развод, но Кардашијанс тврдат дека на двајцата им треба само мала пауза. Сепак, пред неколку дена, голем број извори блиски до семејството потврдија дека разводот е неизбежен.

Ким повеќе не носи бурма, како што потврди една од последните фотографии, а Кание целосно се пресели во неговиот ранч во Вајоминг. Ким сигурно ќе бара старателство над сите нивни заеднички деца, кои Кание ги гледа само повремено веќе некое време.

Британскиот медиум Мирор сега пишува дека Кание решил малку да го ‘преработи’ својот долгоочекуван десетти студиски албум. Имено, Кание наводно ги коригира претходно напишаните текстови со цел да се повика на најавениот развод. А за што точно ќе се работи во текстовите не е познато.

– Новиот албум на Кание ќе биде за раскинувањето на неговата врска со Ким. Тој го пишуваше тоа со месеци – изјави извор близок на раперот за странски медиуми и додаде дека Ким го замолила да го почитува нивното семејство во нејзините песни. Се чини дека Ким се плаши да открие нешто што не треба и дека неговите стихови не предизвикуваат уште поголема бура за развод, што тие го знаеја во минатото.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com