33.8 C
Skopje
Wednesday, June 23, 2021

Кејт Хедсон (42) има 17-годишен син: Гордата мајка позира покрај своjот првенец! (ФОТО)

Најчитани вести

Среќна и задоволна мајка – тоа е Кејт Хадсон

Актерката Кејт Хадсон (42) објави нова слика на социјалните мрежи со нејзиниот најстар син Рајдер (17). Сите коментираат како актерката изгледа феноменално и младешки и дека повеќе изгледа како постара сестра на нејзиниот син, отколку како мајка.

Кејт има три деца, секое со различен сопруг, а деновиве ужива во семејното време дома, а на социјалните мрежи сака да покажува слики.

Со цел да го задржи младешкиот изглед, Кејт вежба секој ден, но практикува и разни третмани за подмладување, додека од својата мајка Голди Хоун наследила добри гени.

„Сè што правам, го правам за доброто на моите деца и нивната иднина, а мајка ми Голди Хоун ме инспирираше да го сторам тоа“, напиша Кејт честитајќи го Денот на мајката.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести