30.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Кејт Мос го покажа целулитот

Најчитани вести

Некогашниот светски топ-модел Кејт Мос во костим за капење го покажа целулитот.

Кејт објави фотографија во бикини која не е обработена во фотошоп и покажа како навистина изгледа нејзиниот задник. 45-годишната манекенка во моментов ужива на плажите на Мајами на Флорида. Кејт со овие фотки докажа дека  ужива во своето тело и по повлекувањето од модните писти.

Текстот Кејт Мос го покажа целулитот е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com