18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Кејт Мидлтон секси: Црна чипка за сопругата на принцот

Најчитани вести

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, во полупроѕирен фустан од црна тантела беше вистинско изненадување. Таа заедно со принцот Вилијам присуствуваа на хуманитарниот настан Royal Variety Performance, во театарот Лондон Паладиум. Фустанот е креација на омилената модна куќа на Кејт, Александар Мекквин. Јавноста не е навикната да ја гледа војвотката во вакво издание затоа што таа до сега е класично облечена речиси на сите јавни појавувања, па во проѕирниот фустан со благо отворен грб таа доби комплименти дека е секси.

Текстот Кејт Мидлтон секси: Црна тантела за сопругата на принцот е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com