14.8 C
Skopje
Thursday, October 21, 2021

Кејт Мидлтон во бојата што ретко која жена ја сака: Дали цикламата е добар избор?

Најчитани вести

Пред два дена Кејт Мидлтон го воодушеви целиот свет со својот изглед кога се појави на премиерата на новиот филм за Џејмс Бонд, а веќе утредента им се врати на своите редовни обврски и препознатлив стил на облекување

Кејт Мидлтон е позната по класичниот стил на облекување, но одвреме-навреме знае да нè изненади со необичен фустан или боја што секогаш ѝ стојат беспрекорно.

Па така, вчера се појавила со својот сопруг принц Вилијам во Северна Ирска, каде што посетиле една зоолошка градина, а за таа пригода, прекрасната Кејт обула циклама костим со црна ролка и црни стилето чевли. Во рака носела црна плик-чанта, додека косата ја собрала во едноставно опавче.

За време на оваа посета, кралската двојка открила дека и тие самите имаат посвоено многу животни, особено од почетокот на карантинот.

Како ви се допаѓа ова издание на убавата идна кралица?

Кејт Мидлтон е копија на принцезата Дајана – Со овој потег и оддаде почит на починатата свекрва!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com