20.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

Кејти Холмс ги сликаше папараците што ја следат низ Њујорк

Најчитани вести

Додека се шетаа низ Њујорк, глумицата Кејти Холмс и нејзиниот дечко, Емилио Витоло, застанаа да ги сликаат папараците што постојано ги следат. Кејти и Емилио се шетаа во областа Сохо, каде што Емилио има пицерија, па во еден момент, го свртеа апаратот кон папараците што одат покрај нив цело време и почнаа да ги фоткаат.

42-годишната глумица веќе не ја крие врската со девет години помладиот бизнисмен. Откако медиумите дознаа дека се заедно, постојанњ ги следаат и објавуваат нивни слики. Кејти и Емилио неодамна беа фоторафирани во ресторанот на познатиот готвач, но и во метро во Њујрок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести