-0.2 C
Skopje
Wednesday, January 26, 2022

Кетрин Зета-Џонс со ќерка си- елеганти на ревијата Фенди во Рим

Најчитани вести

Кетрин Зета-Џонс беше меѓу славните гости кои уживаа во модното шоу на Фенди до Колосеумот во Рим.

49-годишната актерка изгледаше елегантно во црвен фустан со V-деколте додека позираше покрај ќерка си Карис.

Карис е второто дете на Кетрин со холивудската ѕвезда Мајкл Даглас. 16-годишната девојка сè почесто е покрај мајка си на модните настани низ светот.Текстот Кетрин Зета-Џонс со ќерка си- елеганти на ревијата Фенди во Рим е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com