18.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Кендал Џенер сосема гола ужива на летното сонце

Најчитани вести

Целосно гола: Кендал Џенер објави фотографија додека се сонча.

Повеќе од 245 милиони фанови на Кендал Џенер имаа можност да ја видат последната фотографија што манекенката ја сподели на својот Инстаграм профил, на која таа прави вообичаено за летниот период, како што е сончањето.

Секако Кендал секогаш е поинкав, па, можеби и поради тоа што не сака да останат траги од бикини, Џенер одлучи да се сонча целосно гола и да му го покаже тоа и на светот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com