17.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Кендал Џенер „пиштол гола“, обожавателите: Се гледа дека излегла од врска

Најчитани вести

Кендал Џенер позираше целосно гола и фотографијата ја објави на нејзиниот инстаграм-профил.
Манекенката се сончала само со капа на главата, криејќи ги само градите кои инаку би се виделе и на фотографијата.

И додека многу нејзини следбеници се восхитуваа на сцената, не беа сите воодушевени. „Како знаеш дека некој раскинал со дечко без да ти го каже тоа“, „Добро, јасно ни е дека си раскинала со дечко ти сега“, „Кој ти кажа да го објавиш ова и зошто? Па, сите ќе го гледаат ова „Ова е класична објава по пауза во врска“, напишаа коментаторите кои го опишаа потегот на Кендал како „очајнички“.

Да потсетиме, членката на кланот Кардашијан-Џенер раскина со НБА ѕвездата Девин Букер.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com