32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Кајли Џенер на Инстаграм објави провокативни фотографии

Најчитани вести

Кајли Џенер на Инстаграм објави провокативни фотографии.

Таа летува на тајна локација со својата ќерка Сторми и новата најдобра другарка Анастасија Караниколау, од каде што праќа многубројни секси фотографии.

Но, зборот секси не знаеме дали може да се употреби за овие фотографии. Таа е целосно гола, На едната фотографија носи мрежа, а на другата само шешир.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com