26.8 C
Skopje
Thursday, August 18, 2022

Кате и Трајче од „Соната“ на прошетка со ќерката

Најчитани вести

Катерина Брезева и Трајче Бондиков од фолк-групата „Соната“ викендов беа на прошетка со ќерката Ана. Семејната слика, додека седат во едно кафуле, Трајче ја објави на „Фејсбук“. Тие станаа родители пред четири месеци, но досега не споделуваа слики од бебето на социјалните мрежи.

За потсетување, Кате и Трајче се венчаа летово по 18 години врска, а еден месец подоцна станаа родители.

Текстот Кате и Трајче од „Соната“ на прошетка со ќерката е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com