3.8 C
Skopje
Sunday, December 5, 2021

Катарина Ивановска ја објави првата фотка од ќерката

Најчитани вести

Катарина Ивановска вчера по вторпат стана мајка. 

Таа денеска објави преслатка фотографија од малите ножиња на малата Кира.

Катарина со партнерот Цобе го има синот Вања./zenskimagazin.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com