Home » Каролина Гочева трето лето во Сплит: Традиционален одмор со пораснатите внуки, сестра ѝ и мајка ѝ

Каролина Гочева трето лето во Сплит: Традиционален одмор со пораснатите внуки, сестра ѝ и мајка ѝ

by Lina Muslija

Неодамна беше на одмор во Грција, а сега Каролина Гочева објави видео од одморот со женскиот дел од нејзиното семејство.

Заедно со мајка ѝ Светлана, сестра ѝ Сандра, внуките Луција и Инес, Каролина помина неколку прекрасни денови во Сплит, Хрватска. Ова е традиционален одмор за женските, кои го посетуваат хрватското приморје и изминативе години.

Забавни водени лудории, долги прошетки- се само дел од заедничките моменти прикажани на видеото кое ја има култната песна „Girls just wanna have fun“.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More