21.8 C
Skopje
Saturday, September 24, 2022

Каролина во мини: Елегантна и секси

Најчитани вести

Поп-ѕвездата Каролина Гочева објави нови фотографии на Инстаграм. Овој пат облечена во есенски стил, црно- бело мини, таа ги собра позитивни коментари на Инстаграм. Покрај музиката, Каролина е и заштитно лице на неколку познати брендови, па не ретко споделува фотографии на социјалните мрежи на кои рекламира облека или накит.

Текстот Каролина во мини: Елегантна и секси е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com