4 C
Skopje
Sunday, April 11, 2021

Карлеуша со ново cekcи видео повторно хит на интернетот

Најчитани вести

Јелена Карлеуша сите ја знаат во многу изданија и пози, но сега ги изненади следбениците повеќе од било кога.

Јелена се стегнала во златен комбинезон, кој совршено ги истакнува нејзините совршени облини, а посебно градите и задникот. Фановите не можеа да ги тргнат погледите од нејзиниот заден дел, кој ја потпали фантазијата на мажите.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести