27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Карлеуша со настап ја отвори ски сезоната на Копаоник: Во чудна комбинација прошета низ снегот

Најчитани вести

Јелена Карлеуша со настап ја отвори ски сезоната на Копаоник. Пејачката претходно, штом стигна во познатиот балкански скијачки центар, веднаш излезе на снегот за да направи нова фотосесија.

Најпрвин облечена во необична и чудна црна комбинација со огнено срце или крилца – што ли веќе е, излезе за да прошета и да го опипа пулсот на временските прилики. Откако се увери дека снег има доволно, не пропушти да се „глупира“ пред камерата, за потоа да дојде она вистинскиото. И дента и вечерта…

Имено, белградската „скандал дама“ денот го искористи да позира за да го најави и изрекламира својот вечерен концерт во еден од најлуксузните хотели на Копаоник.

Боди во месо боја кое максимално ги открива препоните, со изврзани „римјанки“ што треба да асоцираат на високи чизми до под колкови, афро фризура и темни очила за сонце.

А дека ја има и повеќе од што треба со појава од која паѓа вилица, потврди и на вечерниот настап облечена како дива тигрица.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com