25.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Карлеуша се стегна во тесно фустанче – пукаше од сексапил

Најчитани вести

Во тесно бело фустанче, шешир и златни чизми, Карлеуша пукаше од секапил. Имено пејачката се појави на снимање на новата емисија за „Ѕвездите на Гранд“ а сите коментираа за нејзиниот стајлинг.

Погледнете ја: 

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com