32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Карлеуша покажа како изгледа без грам шминка

Најчитани вести

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша покажа како изгледа во природно издание без грам шминка на себе и без никакви додатоци во костаа и вештачки трепки.

Погледнете ја: 

Фотографијата ја објави на својот Инстаграм профил

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com