28.8 C
Skopje
Thursday, August 5, 2021

Карлеуша покажа како изгледа без грам шминка

Најчитани вести

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша покажа како изгледа во природно издание без грам шминка на себе и без никакви додатоци во костаа и вештачки трепки.

Погледнете ја: 

Фотографијата ја објави на својот Инстаграм профил

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести