19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Карлеуша повторно изненади, светски изглед за кој доби многу лајкови

Најчитани вести

Јелена Карлеуша по кој знае кој пат докажа поради што ја сметаат за најголемата балканска поп дива.

На својот Инстаграм профил објави фотографија која за само еден ден собра повеќе речиси 100.000 лајкови.

Карлеуша овој пат го истакна своето совршено тело во златен комбинезон, а Инстаграм експлодираше од позитивни коментари.

Оваа 40-годишна дива по кој знае кој пат докажа дека може да се носи со било која помлада колешка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com