20.8 C
Skopje
Saturday, September 18, 2021

Карлеуша од ден во ден се попровокативна: Во тигрест костим се пофали дека ослабела

Најчитани вести

Јелена Карлеуша ја доведе линијата на телото до совршеностo и гордо ја покажува.

На снимањето на новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“, поп-пејачката се појави во тигрест костим кој е доволно деколтиран за да ги истакне нејзините бујни гради, додека, пак, во долниот дел едната нога ја покрива, додека другата, со дел од задникот – ја открива!

Пејачката секојдневно споделува фотографии на Инстаграм а нејзините фанови коментираат дека изгледа совршено.

https://www.instagram.com/p/B37S28LBgAc/?utm_source=ig_embed

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com